Etappe |
Datum |
Tijd |
Van - Naar |
Terrein |
Afstand |
Details |
1 | 2017-07-01 | 15:15 | Düsseldorf - Düsseldorf | Flat time trial | 14.0 km | Details |
2 | 2017-07-02 | 12:30 | Düsseldorf - Liège | Vlak | 203.5 km | Details |
3 | 2017-07-03 | 12:25 | Verviers - Longwy | Licht bergachtig | 212.5 km | Details |
4 | 2017-07-04 | 12:20 | Mondorf-les-Bains - Vittel | Vlak | 207.5 km | Details |
5 | 2017-07-05 | 13:20 | Vittel - La Planche des Belles Filles | Bergachtig | 160.5 km | Details |
6 | 2017-07-06 | 12:25 | Vesoul - Troyes | Vlak | 216.0 km | Details |
7 | 2017-07-07 | 12:20 | Troyes - Nuits-Saint-Georges | Vlak | 213.5 km | Details |
8 | 2017-07-08 | 12:25 | Dole - Station des Rousses | Bergachtig | 187.5 km | Details |
9 | 2017-07-09 | 11:55 | Nantua - Chambéry | Bergachtig | 181.5 km | Details |
10 | 2017-07-11 | 13:25 | Périgueux - Bergerac | Vlak | 178.0 km | Details |
11 | 2017-07-12 | 13:05 | Eymet - Pau | Vlak | 203.5 km | Details |
12 | 2017-07-13 | 11:10 | Pau - Peyragudes | Bergachtig | 214.5 km | Details |
13 | 2017-07-14 | 14:45 | Saint-Girons - Foix | Bergachtig | 101.0 km | Details |
14 | 2017-07-15 | 13:20 | Blagnac - Rodez | Licht bergachtig | 181.5 km | Details |
15 | 2017-07-16 | 13:10 | Laissac-Sévérac l'Église - Le Puy-en-Velay | Bergachtig | 189.5 km | Details |
16 | 2017-07-18 | 13:40 | Le Puy-en-Velay - Romans-sur-Isère | Vlak | 165.0 km | Details |
17 | 2017-07-19 | 12:20 | La Mure - Serre-Chevalier | Bergachtig | 183.0 km | Details |
18 | 2017-07-20 | 12:55 | Briançon - Izoard | Bergachtig | 179.5 km | Details |
19 | 2017-07-21 | 12:30 | Embrun - Salon-de-Provence | Vlak | 222.5 km | Details |
20 | 2017-07-22 | 13:45 | Marseille - Marseille | Tijdrit | 22.5 km | Details |
21 | 2017-07-23 | 16:50 | Montgeron - Paris Champs-Élysées | Vlak | 103.0 km | Details |