Etappe |
Datum |
Tijd |
Van - Naar |
Terrein |
Afstand |
Details |
1 | 2020-10-20 | 13:11 | Irun - Arrate (Eibar) | Bergachtig | 172.4 km | Details |
2 | 2020-10-21 | 13:49 | Pamplona - Lekunberri | Bergachtig | 151.6 km | Details |
3 | 2020-10-22 | 13:15 | Lodosa - La Laguna Negra - Vinuesa | Bergachtig | 166.1 km | Details |
4 | 2020-10-23 | 13:09 | Garray (Numancia) - Ejea de los Caballeros | Vlak | 191.7 km | Details |
5 | 2020-10-24 | 12:54 | Huesca - Sabiñánigo | Licht bergachtig | 184.4 km | Details |
6 | 2020-10-25 | 13:18 | Biescas - Sallent de Gállego (Aramón Formigal) | Bergachtig | 146.4 km | Details |
7 | 2020-10-27 | 13:22 | Vitoria-Gasteiz - Villanueva de Valdegovia | Licht bergachtig | 159.7 km | Details |
8 | 2020-10-28 | 13:03 | Logroño - Alto de Moncalvillo | Bergachtig | 164.0 km | Details |
9 | 2020-10-29 | 13:25 | B.M. Cid Campeador (Castrillo del Val) - Aguilar de Campoo | Vlak | 157.7 km | Details |
10 | 2020-10-30 | 12:45 | Castro Urdiales - Suances | Vlak | 185.0 km | Details |
11 | 2020-10-31 | 12:24 | Villaviciosa - Alto de La Farrapona (Lagos de Somiedo) | Bergachtig | 170.0 km | Details |
12 | 2020-11-01 | 14:08 | La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru | Bergachtig | 109.4 km | Details |
13 | 2020-11-03 | 13:33 | Muros - Mirador de Ézaro (Dumbría) | Tijdrit | 33.7 km | Details |
14 | 2020-11-04 | 12:00 | Lugo - Ourense | Vlak | 204.7 km | Details |
15 | 2020-11-05 | 10:51 | Mos - Puebla de Sanabria | Licht bergachtig | 230.8 km | Details |
16 | 2020-11-06 | 13:00 | Salamanca - Ciudad Rodrigo | Licht bergachtig | 162.0 km | Details |
17 | 2020-11-07 | 12:10 | Sequeros - Alto de La Covatilla | Bergachtig | 178.2 km | Details |
18 | 2020-11-08 | 13:59 | Hipódromo de la Zarzuela - Madrid | Vlak | 124.2 km | Details |