Etappe |
Datum |
Tijd |
Van - Naar |
Terrein |
Afstand |
Details |
2 | 2016-08-21 | 13:45 | Ourense capital termal - Baiona | Vlak | 160.8 km | Details |
3 | 2016-08-22 | 13:22 | Marín - Dumbría. Mirador de Ézaro | Bergachtig | 176.4 km | Details |
4 | 2016-08-23 | 13:29 | Betanzos - San Andrés de Teixido | Licht bergachtig | 163.5 km | Details |
5 | 2016-08-24 | 13:30 | Viveiro - Lugo | Vlak | 171.3 km | Details |
6 | 2016-08-25 | 13:36 | Monforte de Lemos - Luintra. Ribera Sacra | Licht bergachtig | 163.2 km | Details |
7 | 2016-08-26 | 13:49 | Maceda - Puebla de Sanabria | Licht bergachtig | 158.5 km | Details |
8 | 2016-08-27 | 13:08 | Villalpando - La Camperona. Valle de Sabero | Bergachtig | 181.5 km | Details |
9 | 2016-08-28 | 13:27 | Cistierna - Oviedo. Alto del Naranco | Licht bergachtig | 164.5 km | Details |
10 | 2016-08-29 | 12:34 | Lugones - Lagos de Covadonga | Bergachtig | 188.7 km | Details |
11 | 2016-08-31 | 13:21 | Colunga. Museo Jurásico - Peña Cabarga | Bergachtig | 168.6 km | Details |
12 | 2016-09-01 | 12:51 | Los Corrales de Buelna - Bilbao | Licht bergachtig | 193.2 km | Details |
13 | 2016-09-02 | 12:04 | Bilbao - Urdax-Dantxarinea | Licht bergachtig | 213.4 km | Details |
14 | 2016-09-03 | 12:04 | Urdax-Dantxarinea - Aubisque - Gourette | Bergachtig | 196.0 km | Details |
15 | 2016-09-04 | 14:33 | Sabiñánigo - Sallent de Gállego. Aramón Formigal | Bergachtig | 118.5 km | Details |
16 | 2016-09-05 | 13:57 | Alcañiz - Peñíscola | Vlak | 156.4 km | Details |
17 | 2016-09-07 | 13:00 | Castellón - Llucena. Camins del Penyagolosa | Bergachtig | 177.5 km | Details |
18 | 2016-09-08 | 12:47 | Requena - Gandía | Vlak | 200.6 km | Details |
19 | 2016-09-09 | 13:36 | Xàbia - Calp | Tijdrit | 37.0 km | Details |
20 | 2016-09-10 | 12:18 | Benidorm - Alto Aitana. Escuadrón E. Aire | Bergachtig | 193.2 km | Details |
21 | 2016-09-11 | 17:22 | Las Rozas - Madrid | Vlak | 104.1 km | Details |