Zweeler Winnaars!

Australian Open Day 10

  1. iantai: € 51,97
  2. JKemps: € 36,00
  3. malesu: € 35,73
  4. Slikkerveer: € 6,77
  5. Gvdw: € 6,77
  6. BenTheMan: € 6,77
green-box
A.u.b. hier inloggen...

Vuelta a San Juan stage 4

€ 1,00 per team
wo 29 jan. 2020, 19:17

Prijzenpot

€ 84

Fantasy Darts 2020

€ 10,00 per team
vr 31 jan. 2020, 20:15

Prijzenpot

€ 2.500

Australian Open Semifinals

€ 5,00 per team
do 30 jan. 2020, 04:10

Prijzenpot

€ 100

Race Torquay

€ 2,50 per team
do 30 jan. 2020, 06:50

Prijzenpot

€ 150

stamp

The Masters (RtAP)

€ 3,00 per team
vr 31 jan. 2020, 20:15
slide-tickets

Trofeo Ses Salines – Felanitx

€ 2,50 per team
do 30 jan. 2020, 12:00

Prijzenpot

€ 100

Waste Management Phoenix Open

€ 5,00 per team
do 30 jan. 2020, 15:20

Prijzenpot

€ 125

NBA (Teams) 31-01/01-02

€ 5,00 per team
vr 31 jan. 2020, 01:00

Prijzenpot

€ 100

Eredivisie (Teams) 21

€ 5,00 per team
vr 31 jan. 2020, 20:00

Prijzenpot

€ 200

The Masters

€ 5,00 per team
vr 31 jan. 2020, 20:15

Prijzenpot

€ 400

Trofeo Serra de Tramuntana

€ 2,50 per team
vr 31 jan. 2020, 11:30

Prijzenpot

€ 100

Bundesliga (Teams) 20

€ 5,00 per team
vr 31 jan. 2020, 20:30

Prijzenpot

€ 100

stamp

Fantasy Premier League 25 (RtPL)

€ 1,00 per team
za 1 feb. 2020, 16:00
slide-tickets

Premier League (Teams) 25

€ 5,00 per team
za 1 feb. 2020, 13:30

Prijzenpot

€ 150

LaLiga (Teams) 22

€ 5,00 per team
za 1 feb. 2020, 13:00

Prijzenpot

€ 100

Serie A (Teams) 22

€ 5,00 per team
za 1 feb. 2020, 15:00

Prijzenpot

€ 100

Fantasy Premier League 25

€ 5,00 per team
za 1 feb. 2020, 16:00

Prijzenpot

€ 80

Premier League Darts

€ 7,00 per team
do 6 feb. 2020, 20:15

Prijzenpot

€ 600

Fantasy Cycling 2020 1st Period

€ 7,00 per team
wo 12 feb. 2020, 16:30

Prijzenpot

€ 2.000

stamp

Premier League Darts (RtAP)

€ 5,00 per team
do 6 feb. 2020, 20:15
slide-tickets
Toegevoegd aan startlijst
DatumTeamSporters
02-04 19:48Team ColpackDouble, Paul
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamDecker, Alfdan De
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaCiuccarelli, Riccardo
02-04 19:45Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
02-04 19:44Giotti Victoria - PalomarCrista, Daniel
02-04 19:43Gazprom - RusVeloBoev, Igor
02-04 19:41Coldeportes Bicicletas StrongmanCano, Diego Fernando
02-04 18:14DAmico - UM ToolsOrocito, Franco
02-04 16:41Neri – Selle Italia – KTMSchönberger, Sebastian
02-04 14:39Bardiani - CSFTonelli, Alessandro
01-04 14:00Gazprom - RusVeloNych, Artem
01-04 14:00Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksei
01-04 14:00Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
01-04 14:00Gazprom - RusVeloVlasov, Aleksandr
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarDima, Emil
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarKobayashi, Marino
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarOnesti, Emanuele
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarStacchiotti, Riccardo
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarSterbini, Simone
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarVulcan, Denis
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarZurlo, Federico
01-04 14:00Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
01-04 14:00Israel Cycling AcademyBadilatti, Matteo
01-04 14:00Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
01-04 14:00Israel Cycling AcademyMinali, Riccardo
01-04 14:00Israel Cycling AcademyPerry, Ben
01-04 14:00Israel Cycling AcademySagiv, Guy
01-04 14:00Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
01-04 14:00Kometa Cycling TeamCantón, Isaac
01-04 14:00Kometa Cycling TeamGarcía, José Antonio
01-04 14:00Kometa Cycling TeamLópez, Juan Pedro
01-04 14:00Kometa Cycling TeamOldani, Stefano
01-04 14:00Kometa Cycling TeamPuppio, Antonio
01-04 14:00Kometa Cycling TeamRies, Michel
01-04 14:00Kometa Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMQuintana, Dayer
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMZardini, Edoardo
01-04 14:00Rally UHC CyclingBritton, Rob
01-04 14:00Rally UHC CyclingHuffman, Evan
01-04 14:00Rally UHC CyclingJoyce, Colin
01-04 14:00Rally UHC CyclingMannion, Gavin
01-04 14:00Rally UHC CyclingMcNulty, Brandon
01-04 14:00Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
01-04 14:00Rally UHC CyclingTuft, Svein
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamEriksson, Lucas
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamStokbro, Andreas
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaDi Sante, Antonio
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaPuccioni, Dario
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaSalvietti, Niccolò
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaScartezzini, Michele
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaTotò, Paolo
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaZana, Filippo
01-04 14:00Team ColpackBaccio, Paolo
01-04 14:00Team ColpackBagioli, Andrea
01-04 14:00Team ColpackBaldaccini, Davide
01-04 14:00Team ColpackDuranti, Jalel
01-04 14:00Team ColpackGaravaglia, Giacomo
01-04 14:00Team ColpackRocchetti, Filippo
01-04 14:00Team ColpackToniatti, Andrea
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamClercq, Bart De
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamEiking, Odd Christian
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamMinnaard, Marco
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
01-04 13:52DAmico - UM ToolsBurchio, Federico
01-04 13:52DAmico - UM ToolsKustadinchev, Roman
01-04 13:52DAmico - UM ToolsMartinelli, Ivan
01-04 13:52DAmico - UM ToolsMosca, Jacopo
01-04 13:52DAmico - UM ToolsPitzanti, Orlando
01-04 13:52DAmico - UM ToolsRaffaele, Angelo
01-04 13:52DAmico - UM ToolsRossem, Freek van
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceMoreno, Javier
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
01-04 13:36Coldeportes Bicicletas StrongmanPeña, Jesus David
01-04 13:35Bardiani - CSFAlbanese, Vincenzo
01-04 13:35Bardiani - CSFCovili, Luca
01-04 13:35Bardiani - CSFMaronese, Marco
01-04 13:35Bardiani - CSFOrsini, Umberto
01-04 13:35Bardiani - CSFRomano, Francesco
01-04 13:35Bardiani - CSFSenni, Manuel
01-04 13:35Bardiani - CSFWackermann, Luca
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanCañaveral, Johnatan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanEstrada, Eduardo
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanHernandez, Brayan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanMoreno, Johan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanMuñoz, William
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanQuiroz, Oscar
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirBernardinetti, Marco
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirSergis, Kaspars
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirTizza, Marco
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirVivas, Federico
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèBou, Joan
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèCima, Damiano
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèHatsuyama, Sho
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèMoser, Moreno
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèNakane, Hideto
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèOsorio, Alejandro
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèZaccanti, Filippo
01-04 13:30UAE Team EmiratesDurasek, Kristijan
01-04 13:30UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
01-04 13:30UAE Team EmiratesMirza, Yousif
01-04 13:30UAE Team EmiratesMolano, Sebastián
01-04 13:30UAE Team EmiratesOliveira, Ivo
01-04 13:30UAE Team EmiratesPetilli, Simone
01-04 13:30UAE Team EmiratesPolanc, Jan
Verwijderd van startlijst
DatumTeamSporters
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
02-04 19:48Team ColpackGaravaglia, Giacomo
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaZana, Filippo
02-04 19:47Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
02-04 19:45Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
02-04 19:45Nippo - Vini Fantini - FaizanèMoser, Moreno
02-04 19:44Giotti Victoria - PalomarDima, Emil
02-04 19:43Gazprom - RusVeloNych, Artem
02-04 19:41Coldeportes Bicicletas StrongmanHernandez, Brayan
02-04 18:14DAmico - UM ToolsPitzanti, Orlando
02-04 16:41Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
02-04 14:39Bardiani - CSFCovili, Luca
Klik op 'Like' als u startlijst wijzigingen wilt ontvangen op facebook.

Startlijst Il Giro di Sicilia

Update 02-04 19:49 uur: De startlijst is definitief!

(Renners: 123) Start op wo 3 apr. 2019, 12:30

De startlijsten op Zweeler dienen ter ondersteuning bij het maken van teams voor de diverse spellen. Deze startlijsten zijn gebaseerd op informatie van wedstrijdorganisatoren, sportbonden, ploegen of sporters zelf. De startlijsten zullen, als service, zo goed mogelijk up to date gehouden worden. Zweeler is niet verantwoordelijk voor foutieve informatie op de startlijst. Aan de startlijsten kan geen enkel recht ontleend worden!