Toegevoegd aan startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
27-05 19:43 | Caja Rural - Seguros RGA | Piedra, Antonio |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Honkisz, Adrian |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Morajko, Jacek |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Owsian, Lukasz |
25-05 23:49 | Garmin - Sharp | Hoff, Steele von |
25-05 23:49 | Katusha Team | Vorobyev, Anton |
25-05 23:49 | LKT Team Brandenburg | Knaup, Tobias |
25-05 23:49 | Orica GreenEDGE | Mouris, Jens |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Mathis, Marco |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Schaffner, Mortiz |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Weinstein, Domenic |
25-05 23:49 | Team Giant - Shimano | Craddock, Lawson |
25-05 23:49 | Team Stölting | Bauhaus, Phil |
25-05 10:38 | FDJ.fr | Elissonde, Kenny |
25-05 10:36 | Ag2r La Mondiale | Bonnafond, Guillaume |
25-05 10:36 | Ag2r La Mondiale | Gastauer, Ben |
25-05 01:31 | Team Heizomat | Essers, Julien |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Bardet, Romain |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Gaudin, Damien |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Hutarovich, Yauheni |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Kadri, Blel |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Kern, Julian |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Péraud, Jean-Christophe |
16-05 22:31 | Ag2r La Mondiale | Riblon, Christophe |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Arroyo, David |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Garcia, Marcos |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Grijalba, Fernando |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Mas, Luis Guillermo |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Parra, Heiner Rodrigo |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Sánchez, Luis León |
16-05 22:31 | Caja Rural - Seguros RGA | Viganò, Davide |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Mihaylov, Nikolay |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Paterski, Maciej |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Rebellin, Davide |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Samoilau, Branislau |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Stępniak, Grzegorz |
16-05 22:31 | CCC Polsat Polkowice | Taciak, Mateusz |
16-05 22:31 | FDJ.fr | Jeannesson, Arnold |
16-05 22:31 | FDJ.fr | Ladagnous, Matthieu |
16-05 22:31 | FDJ.fr | Pineau, Cédric |
16-05 22:31 | FDJ.fr | Roux, Anthony |
16-05 22:31 | FDJ.fr | Roy, Jérémy |
16-05 22:31 | Garmin - Sharp | Bauer, Jack |
16-05 22:31 | Garmin - Sharp | Brown, Nathan |
16-05 22:31 | Garmin - Sharp | Hansen, Lasse Norman |
16-05 22:31 | Garmin - Sharp | Kreder, Raymond |
16-05 22:31 | Garmin - Sharp | Langeveld, Sebastian |
16-05 22:31 | IAM Cycling | Frank, Mathias |
16-05 22:31 | IAM Cycling | Klemme, Dominic |
16-05 22:31 | IAM Cycling | Kluge, Roger |
16-05 22:31 | IAM Cycling | Wyss, Marcel |
16-05 22:31 | Katusha Team | Brutt, Pavel |
16-05 22:31 | Katusha Team | Ignatyev, Mikhail |
16-05 22:31 | Katusha Team | Isaychev, Vladimir |
16-05 22:31 | Katusha Team | Kolobnev, Alexander |
16-05 22:31 | Katusha Team | Porsev, Aleksandr |
16-05 22:31 | Katusha Team | Spilak, Simon |
16-05 22:31 | Katusha Team | Tsatevich, Alexey |
16-05 22:31 | LKT Team Brandenburg | Koch, Jonas |
16-05 22:31 | LKT Team Brandenburg | Schäfer, Stefan |
16-05 22:31 | LKT Team Brandenburg | Schiewer, Franz |
16-05 22:31 | LKT Team Brandenburg | Soballa, Carl |
16-05 22:31 | LKT Team Brandenburg | Willwohl, Willi |
16-05 22:31 | Orica GreenEDGE | Gerrans, Simon |
16-05 22:31 | Orica GreenEDGE | Howard, Leigh |
16-05 22:31 | Orica GreenEDGE | Impey, Daryl |
16-05 22:31 | Orica GreenEDGE | Kruopis, Aidis |
16-05 22:31 | Orica GreenEDGE | Meier, Christian |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Bommel, Henning |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Brintrup, Fabian |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Buchmann, Emanuel |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Intra, Felix |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Reinhardt, Theo |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Stritzinger, Joshua |
16-05 22:31 | Rad-Net Rose Team | Vogt, Mario |
16-05 22:31 | Swiss Cycling Nationalmannschaft | Saggiorato, Mirco |
16-05 22:31 | Team Giant - Shimano | Barguil, Warren |
16-05 22:31 | Team Giant - Shimano | Damuseau, Thomas |
16-05 22:31 | Team Giant - Shimano | Haga, Chad |
16-05 22:31 | Team Giant - Shimano | Janse van Rensburg, Reinardt |
16-05 22:31 | Team Giant - Shimano | Peterson, Tom |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Droste, Jan-Niklas |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Grad, Alexander |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Knauer, Florenz |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Mattheis, Oliver |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Rapps, Dario |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Schormair, Fabian |
16-05 22:31 | Team Heizomat | Weber, Johannes |
16-05 22:31 | Team NetApp - Endura | Bárta, Jan |
16-05 22:31 | Team NetApp - Endura | Bennett, Sam |
16-05 22:31 | Team NetApp - Endura | Huzarski, Bartosz |
16-05 22:31 | Team NetApp - Endura | Schorn, Daniel |
16-05 22:31 | Team NetApp - Endura | Schwarzmann, Michael |
16-05 22:31 | Team Sky | Boswell, Ian |
16-05 22:31 | Team Sky | Dombrowski, Joseph Lloyd |
16-05 22:31 | Team Sky | Kennaugh, Peter |
16-05 22:31 | Team Sky | Kiryienka, Vasil |
16-05 22:31 | Team Sky | Knees, Christian |
16-05 22:31 | Team Sky | Rowe, Luke |
16-05 22:31 | Team Stölting | Dieteren, Jan |
16-05 22:31 | Team Stölting | Eichler, Markus |
16-05 22:31 | Team Stölting | Vasyliv, Yuriy |
16-05 22:31 | Team Stölting | Werda, Maximilian |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Cummings, Jack |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Kautz, Kai |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Krieger, Alexander |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Thömel, Tino |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Walsleben, Max |
16-05 22:31 | Team Stuttgart | Weber, Marcel |
16-05 22:31 | Trek Factory Racing | Popovych, Yaroslav |
16-05 22:31 | Trek Factory Racing | Rast, Grégory |
16-05 22:31 | Trek Factory Racing | Roulston, Hayden |
16-05 22:31 | Trek Factory Racing | Vandewalle, Kristof |
16-05 22:31 | Without team | Roberts, Luke |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Delaplace, Anthony |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Feillu, Brice |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Gérard, Arnaud |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Guillou, Florian |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Jarrier, Benoit |
16-05 22:14 | Bretagne - Séché Environnement | Vachon, Florian |
13-05 12:57 | Team Stuttgart | Holler, Nikodemus |
13-05 12:06 | CCC Polsat Polkowice | Marycz, Jaroslaw |
13-05 12:06 | Garmin - Sharp | Nuyens, Nick |
13-05 12:06 | IAM Cycling | Haussler, Heinrich |
13-05 12:06 | LKT Team Brandenburg | Deckert, Sebastian |
13-05 12:06 | LKT Team Brandenburg | Schulze, Julian |
13-05 12:06 | Team NetApp - Endura | Benedetti, Cesare |
13-05 11:46 | Bretagne - Séché Environnement | Sepúlveda, Eduardo |
13-05 11:46 | FDJ.fr | Pinot, Thibaut |
13-05 11:46 | FDJ.fr | Vichot, Arthur |
13-05 11:46 | Garmin - Sharp | Millar, David |
13-05 11:46 | IAM Cycling | Denifl, Stefan |
13-05 11:46 | IAM Cycling | Tschopp, Johann |
13-05 11:46 | Orica GreenEDGE | Bewley, Sam |
13-05 11:46 | Orica GreenEDGE | Yates, Simon |
13-05 11:46 | Team Giant - Shimano | Arndt, Nikias |
13-05 11:46 | Team Giant - Shimano | Fröhlinger, Johannes |
13-05 11:46 | Team NetApp - Endura | König, Leopold |
13-05 11:46 | Team Sky | Thomas, Geraint |
13-05 11:46 | Team Stölting | Herklotz, Silvio |
13-05 11:46 | Trek Factory Racing | Cancellara, Fabian |
13-05 11:46 | Trek Factory Racing | Devolder, Stijn |
13-05 11:46 | Trek Factory Racing | Stuyven, Jasper |
13-05 11:46 | Trek Factory Racing | Voigt, Jens |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Ciolek, Gerald |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Gerdemann, Linus |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Konovalovas, Ignatas |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Meintjes, Louis |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Stauff, Andreas |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Thomson, Jay Robert |
13-05 11:36 | MTN - Qhubeka | Venter, Jaco |
Verwijderd van startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
27-05 19:43 | Caja Rural - Seguros RGA | Sánchez, Luis León |
27-05 19:43 | Orica GreenEDGE | Yates, Simon |
25-05 23:49 | LKT Team Brandenburg | Koch, Jonas |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Reinhardt, Theo |
25-05 23:49 | Garmin - Sharp | Brown, Nathan |
25-05 23:49 | Team Giant - Shimano | Haga, Chad |
25-05 23:49 | Orica GreenEDGE | Howard, Leigh |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Paterski, Maciej |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Stępniak, Grzegorz |
25-05 23:49 | Katusha Team | Spilak, Simon |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Intra, Felix |
25-05 23:49 | CCC Polsat Polkowice | Mihaylov, Nikolay |
25-05 23:49 | Rad-Net Rose Team | Stritzinger, Joshua |
25-05 10:38 | FDJ.fr | Jeannesson, Arnold |
25-05 10:36 | Ag2r La Mondiale | Gaudin, Damien |
25-05 10:36 | Ag2r La Mondiale | Péraud, Jean-Christophe |
25-05 01:31 | Team Heizomat | Mattheis, Oliver |
23-05 22:45 | Without team | Roberts, Luke |
16-05 22:31 | Trek Factory Racing | Stuyven, Jasper |
Klik op 'Like' als u startlijst wijzigingen wilt ontvangen op facebook.
Startlijst Bayern Rundfahrt
Update 28-05 10:40 uur: De startlijst is definitief!
(Renners:
132) Start op wo 28 mei 2014, 10:40
De startlijsten op Zweeler dienen ter ondersteuning bij het maken van teams voor de diverse spellen. Deze startlijsten zijn gebaseerd op informatie van wedstrijdorganisatoren, sportbonden, ploegen of sporters zelf. De startlijsten zullen, als service, zo goed mogelijk up to date gehouden worden. Zweeler is niet verantwoordelijk voor foutieve informatie op de startlijst. Aan de startlijsten kan geen enkel recht ontleend worden!