Toegevoegd aan startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
30-03 18:16 | Team Coop | Höög, Gustav |
30-03 18:13 | Delta Cycling Rotterdam | Timmermans, Justin |
30-03 18:11 | BEAT Cycling Club | Hoeyberghs, Daan |
30-03 18:10 | WB Aqua Protect Veranclassic | Stassen, Julien |
30-03 18:08 | Roompot - Nederlandse Loterij | Reinders, Elmar |
30-03 18:06 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Tizza, Marco |
30-03 17:02 | Team Virtu Cycling | Asgreen, Kasper |
30-03 17:00 | Team Lotto - Kern-Haus | Hugger, Jan |
30-03 17:00 | Team Lotto - Kern-Haus | Lübbers, Dorian |
30-03 16:59 | Cibel - Cebon | Coenen, Dennis |
30-03 16:59 | Delta Cycling Rotterdam | Bugter, Luuc |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Hamelink, Jasper |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Horst, Dennis van der |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Tuuk, Danny van der |
30-03 16:59 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Norsgaard, Mathias |
30-03 16:59 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Siggaard, Søren |
30-03 16:59 | Tarteletto - Isorex | Sefa, Ylber |
30-03 16:59 | Team Coop | Ludvigsson, Fredrik |
30-03 16:59 | Team Coop | Lukkedal, Øivind |
30-03 16:59 | Team Coop | Trondsen, Trond Håkon |
30-03 16:59 | Team Lotto - Kern-Haus | Henn, Luca |
30-03 16:59 | Team Lotto - Kern-Haus | Knaup, Tobias |
30-03 16:59 | Team Lotto - Kern-Haus | Nowak, Florian |
30-03 16:59 | Team Lotto - Kern-Haus | Retschke, Robert |
30-03 16:59 | Team Lotto - Kern-Haus | Schormair, Fabian |
30-03 16:59 | Team Virtu Cycling | Egholm, Jakob |
30-03 16:59 | Vlasman Cycling Team | Burg, Joost van der |
30-03 10:52 | WB Aqua Protect Veranclassic | Robeet, Ludovic |
30-03 10:52 | WB Aqua Protect Veranclassic | Winter, Ludwig De |
30-03 10:50 | Team LottoNL - Jumbo | Leezer, Tom |
30-03 10:47 | Monkey Town Continental Team | Kleiman, Wim |
30-03 10:47 | Monkey Town Continental Team | Looij, André |
30-03 10:42 | Canyon Eisberg | Rose-Davies, Louis |
30-03 10:42 | Canyon Eisberg | Tennant, Andrew |
30-03 10:40 | Aqua Blue Sport | Gate, Aaron |
29-03 18:54 | CCC Sprandi Polkowice | Kump, Marko |
29-03 18:54 | CCC Sprandi Polkowice | Paluta, Michał |
29-03 18:54 | CCC Sprandi Polkowice | Stosz, Patryk |
29-03 18:54 | CCC Sprandi Polkowice | Tratnik, Jan |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Eiking, Odd Christian |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Melsen, Kévin Van |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Meurisse, Xandro |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cima, Imerio |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Kobayashi, Marino |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Lobato, Juan José |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Nishimura, Hiroki |
28-03 18:42 | Vlasman Cycling Team | Duvigneau, Beau |
28-03 18:41 | Tarteletto - Isorex | Scheire, Ruben |
28-03 18:41 | Team Virtu Cycling | Jeppesen, Andreas Hyldgaard |
28-03 18:27 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Chursin, Pavel |
28-03 18:27 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Eriksson, Jacob |
28-03 18:27 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Grigoryan, Stepan |
28-03 18:27 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Wijk, Oscar van |
28-03 17:15 | Team LottoNL - Jumbo | Olivier, Daan |
28-03 16:30 | Alecto Cycling Team | Dekker, Sjors |
28-03 16:24 | Alecto Cycling Team | Celi, Abe |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Jules, Justin |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Masson, Christophe |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Peyskens, Dimitri |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Six, Franklin |
28-03 15:05 | Israel Cycling Academy | Boivin, Guillaume |
28-03 15:05 | Israel Cycling Academy | Williams, Tyler |
28-03 15:05 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Ponzi, Simone |
28-03 15:05 | Roompot - Nederlandse Loterij | Riesebeek, Oscar |
28-03 15:05 | Sport Vlaanderen - Baloise | Verwilst, Aaron |
28-03 15:05 | Team LottoNL - Jumbo | Boom, Lars |
20-03 11:09 | Team Coop | Aalrust, Håkon Lunder |
20-03 11:09 | Team Coop | Aasvold, Kristian |
20-03 11:09 | Team Coop | Bekken, Jon-Anders |
20-03 11:09 | Team Coop | Bendixen, Louis |
20-03 11:09 | Team Coop | Blikra, Erlend |
20-03 11:09 | Team Coop | Hagen, Krister |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Andersen, Asbjørn Kragh |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Fløtten, Audun Brekke |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Honoré, Mikkel Frølich |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Kamp, Alexander |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Schultz, Jesper |
20-03 11:09 | Team Virtu Cycling | Veyhe, Torkil |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Beukeboom, Dion |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Bovenhuis, Jasper |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Dool, Kevin van den |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Kooijman, Jaap |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Ottevanger, Bas |
20-03 11:09 | Vlasman Cycling Team | Zijl, Melvin van |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Aaen, Jonas |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Djurhuus, Stefan |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Gregaard, Jonas |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Kron, Andreas |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Mortensen, Martin |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Mørkøv, Jesper |
20-03 11:08 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Sørensen, Chris Anker |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Jonghe, Kevin De |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Leigh, Andy |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Ruijgh, Rob |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Stockman, Abram |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Stockman, Michiel |
20-03 11:08 | Tarteletto - Isorex | Torres, Sergio |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Berg, Lars van de |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Bouwmans, Dylan |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Gmelich Meijling, Jarno |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Krul, Stef |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Laat, Jasper de |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Lange, Thijs de |
20-03 11:07 | Metec - TKH Continental CT | Lindenburg, Jim |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Jonge, Maarten de |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Luijk, Sven van |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Ockeloen, Jasper |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Santoro, Antonio |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Schulting, Peter |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Slik, Ivar |
20-03 11:07 | Monkey Town Continental Team | Zanotti, Marco |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Bax, Sjoerd |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Berg, Marijn van den |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Dalen, Jason van |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Dool, Jens van den |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Hoppezak, Vincent |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Janssen, Adriaan |
20-03 11:06 | Delta Cycling Rotterdam | Tulner, Rens |
20-03 11:06 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Beard, Cameron |
20-03 11:06 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Kerkhof, Tim |
20-03 11:06 | DESTIL - Parkhotel Valkenburg | Loon, Jordi van |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Gardias, Dexter |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Lowsley-Williams, James |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Opie, Chris |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Paton, Alex |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Pullar, Jack |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Stedman, Max |
20-03 11:05 | Canyon Eisberg | Townsend, Rory |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Dieleman, Michiel |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Jans, Roy |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Janssens, Jimmy |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Raymackers, Cédric |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Reynaerts, Jan |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Reynaerts, Wim |
20-03 11:05 | Cibel - Cebon | Teugels, Lennert |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Doets, Marco |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Duin, Patrick van der |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Jong, Jaap de |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Kooij, Bas van der |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Oostra, Folkert |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Ottema, Rick |
20-03 11:04 | Alecto Cycling Team | Schouten, Jasper |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Abraham Gebru, Daniel |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Desale, Nahom |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Dyck, Wesley Van |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Havik, Piotr |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Mengoulas, Alex |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Nõmmela, Aksel |
20-03 11:04 | BEAT Cycling Club | Tietema, Bas |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Delfosse, Sébastien |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Deruette, Thomas |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Habeaux, Grégory |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Lietaer, Eliot |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Mortier, Julien |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Vantomme, Maxime |
20-03 11:03 | WB Aqua Protect Veranclassic | Warnier, Antoine |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Antonini, Simone |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Baugnies, Jérôme |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Degand, Thomas |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Doubey, Fabien |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Minnaard, Marco |
20-03 11:02 | Wanty - Groupe Gobert | Pasqualon, Andrea |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Deltombe, Kevin |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Gestel, Dries Van |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Gompel, Matthias Van |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Planckaert, Emiel |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Rooy, Kenneth Van |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Sprengers, Thomas |
20-03 11:01 | Sport Vlaanderen - Baloise | Warlop, Jordi |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Bagot, Yoann |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Boeckmans, Kris |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Courteille, Arnaud |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Lammertink, Steven |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Pacher, Quentin |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Reza, Kévin |
20-03 11:01 | Vital Concept Cycling Club | Turgis, Tanguy |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Goldstein, Roy |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Hermans, Ben |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Jensen, August |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Neilands, Krists |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Perry, Ben |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Sagiv, Guy |
20-03 11:00 | Israel Cycling Academy | Winden, Dennis van |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Ariesen, Tim |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Budding, Martijn |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Empel, Etienne van |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Greef, Robbert de |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Lijke, Nick van der |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Meijers, Jeroen |
20-03 11:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Weening, Pieter |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Banaszek, Alan |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Bernas, Paweł |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Franczak, Paweł |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Gradek, Kamil |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Koch, Jonas |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Kurek, Adrian |
20-03 10:43 | CCC Sprandi Polkowice | Małecki, Kamil |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Christian, Mark |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Denifl, Stefan |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Dunbar, Eddie |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Kreder, Michel |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Pedersen, Casper |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Warbasse, Larry |
20-03 10:42 | Aqua Blue Sport | Watson, Calvin |
20-03 10:41 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Bagioli, Nicola |
20-03 10:41 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Canola, Marco |
20-03 10:41 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cunego, Damiano |
20-03 10:41 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Grosu, Eduard |
20-03 10:41 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Marangoni, Alan |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Battaglin, Enrico |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Clement, Stef |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Eenkhoorn, Pascal |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Kuss, Sepp |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Martens, Paul |
20-03 10:41 | Team LottoNL - Jumbo | Powless, Neilson |
Verwijderd van startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
30-03 18:16 | Team Coop | Lukkedal, Øivind |
30-03 18:16 | Tarteletto - Isorex | Jonghe, Kevin De |
30-03 18:13 | Delta Cycling Rotterdam | Bax, Sjoerd |
30-03 18:11 | BEAT Cycling Club | Havik, Piotr |
30-03 18:10 | WB Aqua Protect Veranclassic | Six, Franklin |
30-03 18:09 | Wanty - Groupe Gobert | Eiking, Odd Christian |
30-03 18:07 | Israel Cycling Academy | Hermans, Ben |
30-03 18:06 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cunego, Damiano |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Berg, Lars van de |
30-03 16:59 | Cibel - Cebon | Jans, Roy |
30-03 16:59 | Tarteletto - Isorex | Stockman, Michiel |
30-03 16:59 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Mortensen, Martin |
30-03 16:59 | Team Virtu Cycling | Kamp, Alexander |
30-03 16:59 | Team Coop | Blikra, Erlend |
30-03 16:59 | Vlasman Cycling Team | Zijl, Melvin van |
30-03 16:59 | Team Coop | Bekken, Jon-Anders |
30-03 16:59 | Riwal CeramicSpeed Cycling Team | Djurhuus, Stefan |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Krul, Stef |
30-03 16:59 | Metec - TKH Continental CT | Lindenburg, Jim |
30-03 16:59 | Delta Cycling Rotterdam | Tulner, Rens |
30-03 10:52 | WB Aqua Protect Veranclassic | Peyskens, Dimitri |
30-03 10:52 | WB Aqua Protect Veranclassic | Jules, Justin |
30-03 10:50 | Team LottoNL - Jumbo | Powless, Neilson |
30-03 10:50 | Team LottoNL - Jumbo | Eenkhoorn, Pascal |
30-03 10:50 | Team LottoNL - Jumbo | Martens, Paul |
30-03 10:47 | Monkey Town Continental Team | Slik, Ivar |
30-03 10:47 | Monkey Town Continental Team | Zanotti, Marco |
30-03 10:42 | Canyon Eisberg | Townsend, Rory |
30-03 10:42 | Canyon Eisberg | Pullar, Jack |
30-03 10:40 | Aqua Blue Sport | Denifl, Stefan |
29-03 18:54 | CCC Sprandi Polkowice | Małecki, Kamil |
29-03 18:53 | Vital Concept Cycling Club | Reza, Kévin |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Pasqualon, Andrea |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Doubey, Fabien |
29-03 17:08 | Wanty - Groupe Gobert | Antonini, Simone |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Bagioli, Nicola |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Marangoni, Alan |
29-03 15:39 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Grosu, Eduard |
28-03 18:41 | Team Virtu Cycling | Fløtten, Audun Brekke |
28-03 16:24 | Alecto Cycling Team | Duin, Patrick van der |
28-03 16:24 | Alecto Cycling Team | Jong, Jaap de |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Lietaer, Eliot |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Habeaux, Grégory |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Mortier, Julien |
28-03 16:14 | WB Aqua Protect Veranclassic | Vantomme, Maxime |
28-03 15:05 | CCC Sprandi Polkowice | Gradek, Kamil |
28-03 15:05 | Israel Cycling Academy | Neilands, Krists |
28-03 15:05 | Roompot - Nederlandse Loterij | Lijke, Nick van der |
28-03 15:05 | CCC Sprandi Polkowice | Banaszek, Alan |
28-03 15:05 | CCC Sprandi Polkowice | Franczak, Paweł |
28-03 15:05 | Roompot - Nederlandse Loterij | Empel, Etienne van |
28-03 15:05 | Israel Cycling Academy | Goldstein, Roy |
28-03 15:05 | Sport Vlaanderen - Baloise | Planckaert, Emiel |
Klik op 'Like' als u startlijst wijzigingen wilt ontvangen op facebook.
Startlijst Volta Limburg Classic
Update 30-03 18:19 uur: De startlijst is definitief!
(Renners:
162) Start op za 31 mrt 2018, 12:03
De startlijsten op Zweeler dienen ter ondersteuning bij het maken van teams voor de diverse spellen. Deze startlijsten zijn gebaseerd op informatie van wedstrijdorganisatoren, sportbonden, ploegen of sporters zelf. De startlijsten zullen, als service, zo goed mogelijk up to date gehouden worden. Zweeler is niet verantwoordelijk voor foutieve informatie op de startlijst. Aan de startlijsten kan geen enkel recht ontleend worden!