Toegevoegd aan startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
31-10 14:26 | Lotto Soudal Ladies | Vervloet, Sterre |
31-10 13:14 | Iceni Velo | Rutterford, Mia |
31-10 13:14 | Team MK | Cebak, Amelia |
31-10 13:11 | VC Londres | Lloyd, Carys |
31-10 13:09 | Cycling Team Atertdaul | Schmitz, Anouk |
31-10 13:09 | Shibden Cycling Club | Colling, Alice |
31-10 13:06 | EuroCross Academy | Aspholm, Finley |
31-10 13:06 | EuroCross Academy | Lopez De San Roman, Vida |
31-10 12:34 | 777 | Alphen, Aniek van |
31-10 12:34 | 777 | Kay, Anna |
31-10 12:34 | 777 | Worst, Annemarie |
31-10 12:34 | AA Drink Young Lions | Raedemaeker, Alexe De |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Elsacker, Floor Van |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Kiekens, Cleo |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Rombouts, Tine |
31-10 12:34 | Alpecin - Deceuninck | Alvarado, Ceylin Del Carmen |
31-10 12:34 | Alpecin - Deceuninck | Pieterse, Puck |
31-10 12:34 | Baloise - Trek Lions | Anrooij, Shirin van |
31-10 12:34 | Bike-Advice Cycling Team | Vandevelde, Merel |
31-10 12:34 | Crelan - Fristads | Cant, Sanne |
31-10 12:34 | Crelan - Fristads | Norbert Riberolle, Marion |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Bilodeau, Christiane |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Holmgren, Ava |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Holmgren, Isabella |
31-10 12:34 | Cycling Team Atertdaul | Berton, Nina |
31-10 12:34 | Cycling Team Limburg | Bakovic, Aoife |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Dhont, Kiona |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Keersmaeker, Audrey De |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Loy, Ellen Van |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Schevenels, Lies'l |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Verhoeven, Suzanne |
31-10 12:34 | EF Education - TIBCO - SVB | Honsinger, Clara |
31-10 12:34 | Elite z/c | Blanchaert, Jo |
31-10 12:34 | Elite z/c | Dobbelaere, Jana |
31-10 12:34 | Elite z/c | Putte, Kim Van de |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Brenneman, Ella |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Musgrave, Kaya |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Westenfelder, Elsa |
31-10 12:34 | Garden Shed UK - Ribble - Verge Sport | Bell, Libby |
31-10 12:34 | Giant Liv Benelux Offroad Team | Hartog, Larissa |
31-10 12:34 | Hope Factory Racing | Ferguson, Cat |
31-10 12:34 | Imperial Racing Team | Greenhalgh, Laura |
31-10 12:34 | INEOS Grenadiers | Ferrand-Prevot, Pauline |
31-10 12:34 | LP07 Schifflange | Barthels, Layla |
31-10 12:34 | LP07 Schifflange | Barthels, Maïté |
31-10 12:34 | Montezumas Race Team | McKinnon, Elizabeth |
31-10 12:34 | Multum Accountants Ladies Cycling Team | Defour, Lara |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Steene, Kim Van de |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Verschueren, Jolisa |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Vos, Nele De |
31-10 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Betsema, Denise |
31-10 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Schoesitter, Shanyl De |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Baroni, Francesca |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Bastiaenssen, Fauve |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Breugelmans, Rosanne |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Cuyper, Emily De |
31-10 12:34 | Plantur - Pura | Couzens, Millie |
31-10 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Zwaenepoel, Tessa |
31-10 12:34 | RSC Aaretal Münsingen | Barhoumi, Zina |
31-10 12:34 | Shibden Cycling Club | Wolff, Imogen |
31-10 12:34 | Shibden Cycling Club | Wong, Esther |
31-10 12:34 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | François, Lucie |
31-10 12:34 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | Hurteloup, Adele |
31-10 12:34 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Crees, Xan |
31-10 12:34 | Tofauti Everyone Active | MacLean-Howell, Ella |
31-10 12:34 | Tormans Cyclo Cross Team | Schreiber, Marie |
31-10 12:34 | Triple C Racing - WP Cycles | Coogan Cisek, Corey |
31-10 12:34 | UCT Ride Cycling Team | Seynave, Ilken |
31-10 12:34 | VeloClub Eschenbach | Rossner, Larissa |
31-10 02:27 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Empel, Fem van |
Verwijderd van startlijst
Datum | Team | Sporters |
---|---|---|
31-10 22:33 | Alpecin - Deceuninck | Pieterse, Puck |
Klik op 'Like' als u startlijst wijzigingen wilt ontvangen op facebook.
Startlijst Koppenbergcross (X2O Trofee) Women
Dit is de voorlopige startlijst.
(Renners:
69) Start op di 1 nov 2022, 13:45
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
|
De startlijsten op Zweeler dienen ter ondersteuning bij het maken van teams voor de diverse spellen. Deze startlijsten zijn gebaseerd op informatie van wedstrijdorganisatoren, sportbonden, ploegen of sporters zelf. De startlijsten zullen, als service, zo goed mogelijk up to date gehouden worden. Zweeler is niet verantwoordelijk voor foutieve informatie op de startlijst. Aan de startlijsten kan geen enkel recht ontleend worden!